February 1, 2020

Budućnost savladala Slobodu.

Salaš Noćajski. Igralište: Budućnosti. Gledalaca: 100. Sudija:Nemanja Bošković (Salaš Noćajski). Strelci: 1:0 Rogo u 2, 1:1 Ristić u 50, 2:1 Đukić u 73. minutu.

BUDUĆNOST: Jokić, Đorđiž, Jeftić, Radosavljević, Grujić, Petrović, Stanovuković, Janković, Rogo, Simovljević i Stanić.
Igrali su još: Čupić, Đukić, Simeunović, Jošić, Pavlović, Starčević, Velićković i Jestretić.

SLOBODA:Oparnica, Bosiljkov, Kočijašević, Javorac, Ninić, Nikšić, Jovičić, Aćimović, Božinov, Pazarski, Vukosavljević.
Igrali su još: Šivoljicki, Ristić, Spasojević, Đuričić i Đuran.

Domaćin je poveo već posle 2-3 minuta igre: nesporazum Ninića i Oparnice golom je kaznio Rogo. Iako su gosti većim delom prvog poluvremena imali loptu u svojim nogama, fudbaleri Budućnosti su bili konkretniji.

Rezultat je poravnat u 50 minuti lepim šutem Ristića, kada je lopta najpre pogodila stativu, da bi se potom odbila u gol. U 70. minutu, nakon prekršaja nad Simeunovićem u kaznenom prostoru zonaša iz Donjeg Tovarnika, dosuđen je penal za domaćina, koji Đukić pretvara u gol za rezultat od 2:1, koji je bio i konačan.